Ostatnio dodane

Popularne

Kategorie bloga

Odchudzanie z Aloesem - do 3 - 5 kg w 9 dni

Odchudzanie z Aloesem - do 3 - 5 kg w 9 dni

Zamieszczono w: Odchudzanie
01-08-2018

Czym jest zestaw Clean 9?


Zestaw Clean 9 dni to program który służy do oczyszczenia organizmu ze zbędnych toksyn i zalegających nie potrzebnych złogów z jelit, czego skutkiem ubocznym jest utrata do 3-5 kg. Clean 9 poprawia samopoczucie, lepszy wygląd i szczupłą sylwetkę .W trakcie 9 dni następują zmiany nawyków żywieniowych jak również usprawnienie i wyregulowanie przemiany materii. Clean 9 dostarcza też witamin i minerałów, tak aby nie utracić ich podczas oczyszczania organizmu.


Program CLEAN 9 może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji twojego ciała!


Utrata zbędnych kg do 3 - 5 kg (kwestia organizmu)


Czego możesz się spodziewać w ciągu następnych 9 dni? Będziesz wyglądać i czuć się lepiej oraz zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. Poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii, udowadniając, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. Zobaczysz, jak twoje ciało zaczyna się zmieniać. Pragniemy dodać, że przez pierwsze dwa dni, możesz odczuwać spadek formy (więcej o tym w dodatkowych informacjach.)


Ważne informacje:

 • Koktajl można przenieść z obiadu na śniadanie, dla osób jak ja które nie wyobrażają sobie zacząć dnia bez śniadania
 • Koktajl można spożywać w różnych wariacjach wg podanych przepisów lub wg smaku (np.  awocado, szpinakiem i pomarańczą)
 • Aloes można wymieszać ze świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy, lub dodać trochę cytryny
 • Warto z przygotować sobie do pracy (w zależności od trybu życia) pokrojoną w słupki marchewkę, paprykę lub pomidorki koktajlowe lub jakiś owoc, na nagły głód.
 • Prowadzenie dzienniczka pomaga w systematyczności i pomaga osiągnąć celi
 • Ćwiczenia z rana można przełożyć na popołudnie
 • Posiłek 600 kcal można rozłożyć na dwa mniejsze po 300 kcal
 • Warto zamienić kawę na zieloną herbatę
 • Zwiększyć spożycie wody, najlepiej niegazowanej - można z cytryną czy z miętą dla poprawiena smaku
 • Pomyśl kiedy zacząć, czasem lepiej pierwsze 2 dni zrobić w weekend, kiedy nie musimy iść do pracy.
Zestaw Clean 9 zawiera:

 • Aloe Vera Gel - 2 butelki.
 • Forever Lite Ultra Shake Vanilla / Chocolate - 1 saszetka
 • Forever Therm - 18 tabletek (zawierają kofeine)
 • Forever Fiber - 9 saszetek
 • Forever Garcinia Plus - 54 kapsułki


Do wyboru dwa warianty smakowe:

 • Waniliowy (dostępny tutaj)
 • Czekoladowy (dostępny tutaj)


Jeśli chcesz, zestaw możesz kupić taniej o 15%!

Przeczytaj tutaj.Przeciwskazania:

Przeciwskazania: Kobiety w ciązy i karmiące , kamica nerkowa , kamienie na woreczku źółciowym i ostre zapalenie jelit .Dodatkowe informacje:

W pierwszych dwóch dniach, polecamy uzbroić się w cierpliwość i jeśli możliwe odłożyć pilne sprawy na później, jako że z powodu pozbywania się toksyn z organizmu oraz tym, że organizm zaczyna się bronić przed zmianami, mogą wystąpić m. in. nudności, poddenerwowanie czy też bóle głowy. Wyżej wymieniona utrata kilogramów nie jest gwarancją, ale "wynikiem" często osiąganym przez naszych klientów. Twoja utrata wagi może być inna i oczywiście zależna od Twojego organizmu, oraz tego czy będziesz się stosować do wskazówek zawartych w ulotce.Masz jakiekolwiek pytania? Potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia? Dzwoń pod numer 883 125 006 pon. – pt. w godz. 10-17 lub w sobotę w godz. 10-13.Ocena
5
1 Review

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodawać komentarze

Komentarz

 • Odchudzanie z Clean9
  Bogusława Stawarska 03-08-2018
  Ocena

  Miałam parę kilogramów za dużo a w planach rodzinną uroczystość, na której chciałam dobrze wyglądać. Postanowiłam, że nie kupię kreacji dopóki nie schudnę. Wtedy zdecydowałam się na program Clean9. Wiedziałam, że to skuteczny a przede wszystkim bezpieczny sposób utraty wagi. Po 9 dniach stosowania kuracji zgubiłam 5 kilogramów. Ale to nie wszystko. Po kolejnych paru dniach ubyło jeszcze 2 kg i jeszcze 2. Jestem 4 miesiące po kuracji. Normalnie się odżywiam i waga się utrzymuje. A najważniejsze jest to, że mój organizm został dodatkowo oczyszczony i poczułam nowy przypływ dobrej energii. Mam wrażenie, że ubyło mi nie tylko parę kilogramów ale i lat. Czuję się świetnie i (podobno) nieźle wyglądam!!!!!! Program Clean9 to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć!! GORĄCO POLECAM! ZRÓBCIE TO DLA SIEBIE..!!